Mondly by Pearson

500+ dakikalık pratikle öğrencilerinizin konuşma becerilerini geliştirin

Öğrenciler daha fazla konuşma pratiği talep ediyor. Çalışmamız, İngilizce öğrencilerin %52'sinin konuşma becerilerine güvenmeden örgün eğitimlerini bıraktığını ortaya koymaktadır *

Çözümünüzle tanışın: Mondly by Pearson , bu zorluğun üstesinden gelmede en iyi yol arkadaşıdır. Sınıf öğretiminizle sorunsuz bir şekilde entegre olan uygulamamız, 500 dakikadan fazla hedefli konuşma pratiği sunarak öğrencilerinizin güvenini artırır.

Gizlilik ve çerezler

İçeriği izleyerek, Pearson'ın bir yıl boyunca pazarlama ve analiz amacıyla izleyici verilerinizi paylaşabileceğini ve bunu çerezlerinizi silerek geri alabileceğinizi onaylamış olursunuz. 

Konuşmanın ötesine geçin: dört dil becerisinin de gelişimini desteklemek

Gerçekten bir dil öğrenmek için dört dil becerisini bir araya getirmeniz gerekir. Bu nedenle Mondly by Pearson , öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirirken katılımlarını sağlamak için tasarlanmış 1.000'den fazla ısırık büyüklüğünde İngilizce dil dersine erişim sağlar.

Öğrencileriniz ister sınıfın içinde ister dışında olsun, anında geri bildirim, liderlik tablosu puanları ve günlük hatırlatıcılar, İngilizce becerilerini geliştirmek ve geliştirmek için onları motive eder.

Mondly by Pearson: Güvenilir Sınıf Arkadaşınız

Kene simgesi

Öğrenme uzmanları tarafından tasarlandı

Özünde Pearson pedagojisi bulunan Mondly by Pearson , öğrencilerin ilgisini çekmek, motive etmek ve güçlendirmek için tasarlanmıştır - İngilizcegüvenlerini artırır.

Kene simgesi

Kullanımı kolay

Tek tıkla kurulum ve kolay lisans dağıtımı, mevcut müfredatınıza entegrasyonu zahmetsiz hale getirir. Ve cep telefonlarına, tabletlere ve masaüstü bilgisayarlara kurulabilir.

Kene simgesi

Gerçek zamanlı olarak izleyin

Bir bakışta kontrol paneli, ilerlemelerini takip edebileceğiniz anlamına gelir. İndirilebilir raporlar, ilerlemeyi hızlandırmak için her öğrenme yolculuğunu kişiselleştirmenize yardımcı olur.

40+ ek dil

Öğrenciler İngilizceötesinde dilsel bir yolculuğa çıkabilirler. 40 dilden oluşan geniş yelpazemiz, onları ana dillerinden keşfetmenizi sağlar.

Sadece bizim sözümüze güvenmeyin

Destek arayan müşterilerin %84'ü 5 yıldızlı bir deneyim bildiriyor

Özel bir e-posta iletişimi ve 24 saat içinde verilen soru yanıtlarıyla, destek arayan müşterilerin %84'ünün olumlu bir deneyim bildirmesi şaşırtıcı değil. **

Mondly by Pearson kullanıcılarının %86'sı gerçek dünyada İngilizce konuşmaya hazır hissediyor

Geri bildirimlerimiz, Mondly by Pearson 'nin öğrencilerin %86'sından fazlasının kendilerini daha hazırlıklı hissetmelerine ve %84'ünün gerçek dünyada İngilizce konuşma konusunda kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olduğunu gösteriyor. ***

Ödüllü mükemmellik

Logo Editörün Seçimi Google Play
Apple App Store'u sevdiğimiz Logo Uygulamaları
Yılın Uygulaması Facebook

Güncelleştirmeler iOS, Android ve masaüstü platformlarında artımlı olarak dağıtılır ve bu da bu platformlarda özellik kullanılabilirliğinde farklılıklara neden olur.
 

 Kaynak
İşyerinde İngilizce kullanan kişilere ilişkin 2024 küresel raporundan bulgular: İngilizce yarınınızı nasıl güçlendirir: Öğrenme İngilizce kariyeriniz ve ötesi üzerindeki yaşamı değiştiren etkisi, Pearson (2024).
** 25/01/2024 itibariyle 'müşteri hizmetlerine atıfta bulunan' Trustpilot'ta halka açık verilere göre.
*** Şubat 2024'te Orta ve Güney Amerika'daki 50 aktif Mondly by Pearson kullanıcısıyla yapılan bir ankete dayanmaktadır.