Gizlilik ve çerezler

İçeriği izleyerek, Pearson'ın bir yıl boyunca pazarlama ve analiz amacıyla izleyici verilerinizi paylaşabileceğini ve bunu çerezlerinizi silerek geri alabileceğinizi onaylamış olursunuz. 

Bir değişiklik yapmanın zamanı geldi: Araştırma, İngilizce dil öğreniminde oyunun kurallarını değiştiren bir değişim ihtiyacını ateşliyor*

Öğrencilerin %54'ü örgün eğitimlerinin onları uygun İngilizce dil yeterliliğine hazırlamadığını söylerken, yalnızca %25'i dört temel dil becerisinin hepsine güvendiklerini söylüyor.

Raporumuzun tamamını okumak için bir dakikanızı ayırın. Değişim çabalarınızı hızlandırmak için gereken verileri sağlar. Ayrıca, Pearson'ın sizi nasıl destekleyebileceğine dair faydalı öneriler de bulacaksınız.

Öğrencilerinize başarılı olmaları için gereken dil becerilerini ve özgüveni Hazırlamak

Öğrencileriniz iki temel alanda yardım istiyor.

Bulguların tamamını keşfedin

Öğrencilerinizi işyeri ve yaşam için gerçekten ihtiyaç duydukları beceriler, güven ve akıcılık ile güçlendirin

Öğrencilerinizin Global Scale of Englishile İngilizce akıcılığını hızlı bir şekilde takip edin.

Pearson'ın İngilizcekullanarak öğrencilerin becerilerini ve güvenlerini artırmak için özel olarak tasarlanmış Global Scale of English (GSE) , İngilizce dil eğitimcileri ve öğrencileri için temel bir araçtır.

Aşağıdakileri yapmak için GSE kullanın:

  • Ayrıntılı 10-90 ölçeğinde öğrencilerin mevcut beceri düzeyini belirleyin
  • Her dil becerisinde her öğrenci için kişiselleştirilmiş öğrenme hedefleri belirleyin
  • Yolculuğun her adımında öğrencilerinizin ilerlemesini takip edin

6.000'den fazla eğitimciyle yapılan kapsamlı küresel araştırmaların sonucu olan GSE, öğrencilerin İngilizce dil becerilerine ilişkin benzersiz içgörüler sağlamak için Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi'ni (CEFR) ve diğer geleneksel dil öğrenme çerçevelerini genişleterek ilerlemeyi daha yakından izlemenize ve becerileri verimli bir şekilde geliştirmenize yardımcı olur.

Genel, Akademik ve Profesyonel İngilizcedahil olmak üzere beş ayrıntılı öğrenme çerçevesi ile GSE , öğrencilerinizi gerçekten ihtiyaç duydukları İngilizce becerilerle güçlendirmenize yardımcı olmaya hazır.

GSE keşfedin

Öğrencilerinizi başarıya giden kişiselleştirilmiş bir yola sokun

Hepsi GSEtarafından desteklenen kurslarımız, değerlendirmelerimiz ve sertifikalarımız Pearson Connected English Learning Programoluşturmak için bir araya geliyor. 25 yıllık araştırma ve deneyimin sonucu olan özelleştirilebilir program, eğitimcilerin ve öğrencilerin İngilizce akıcılığını geliştirmelerini ve kanıtlamalarını destekler. 

Daha fazla bilgi edinin

Öğrencilerinizin cebinde 560 dakikalık konuşma pratiği

GSEtarafından desteklenen Mondly by Pearson, dil öğretiminizi tamamlamanın ve öğrencilerinizin İngilizcekonuşma konusunda güvenini artırmanın mükemmel bir yoludur.

Daha fazla bilgi edinin

" Global Scale of English , piyasadaki öğretmenler için mevcut en kullanışlı araçtır. Her bir öğretmeni bunu kullanmaya teşvik ediyoruz."
Macarena Sanzano, İş İngilizce Programı Koordinatörü, Milli Eğitim Bakanlığı, GCBA
"Öğretmen eğitimi, geleceğin öğretmenlerini hazırlama şeklini yeniden düşünmelidir. Öğretmen eğitimi, gerçek dünya iletişimi için gereken becerilere daha fazla odaklanmadıkça, teorik bilgi ile pratik uygulama arasındaki boşluğun devam etmesi muhtemeldir, bu da bugünün öğrencilerini ve yarının çalışanlarını kuralları bilmekten, ancak iletişim kurmaları gerektiğinde bunları kullanamamaktan bıkmış halde bırakacaktır.
Belgin Elmas, İngilizce Dil Öğretmenliği Bölüm Başkanı, TED Üniversitesi

Başlayın

Sizi ve öğrencilerinizi nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün yerel uzmanınızla bir görüşme rezervasyonu yapın.

İletişime geçin

*PSB Insights ve Pearson tarafından Ekim 2023'te dünya genelinde ikinci veya ek dil olarak İngilizce konuşan 5.000 kişiyle yapılan anket. Tüm ayrıntılar için Küresel rapordaki Araştırma Genel bakış göz atın.