Global Scale of English

Connected English Learning Program hayatımızın temel direği

 

 

GSEnedir?

Global Scale of English (GSE), İngilizce dil becerilerini tam ve doğru bir şekilde anlamalarına yardımcı olarak öğrencileri motive eder ve özgüvenlerini artırır.

Öğrencilerin becerilerine ilişkin benzersiz içgörüler sağlamak için CEFRgibi diğer dil ölçüm araçlarının ötesine geçen kapsamlı küresel araştırmaların sonucudur.

Öğrenciler basit 10-90 ölçeğinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini belirleyerek beceri seviyelerine tam olarak güvenebilirler. Ayrıca, ölçekteki her nokta için ayrıntılı öğrenme hedefleri ile öğrenciler, son derece kişiselleştirilmiş bir öğrenme yolu ile yeteneklerini geliştirebilirler.

GSEhakkında daha fazla bilgi edinmek için kısa videomuzu izleyin.

Gizlilik ve çerezler

İçeriği izleyerek, Pearson'ın bir yıl boyunca pazarlama ve analiz amacıyla izleyici verilerinizi paylaşabileceğini ve bunu çerezlerinizi silerek geri alabileceğinizi onaylamış olursunuz. 

Dillerin Küresel Ölçeğini Keşfedin

GSE'nin önde gelen araştırma ve çerçeveleri üzerine inşa edilen Küresel Dil Ölçeği (GSL), ilerlemeyi hızlandırmak için Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca eğitimcilerini ve öğrencilerini destekler.

GSL'yi keşfedin

 

Neden seçmelisiniz? GSE?

Okul öncesinden yetişkinlere kadar her yaştan öğrenci için
Mesleki, akademik ve genel İngilizce dil başvuruları için
Tek bir basit ölçek, kurstan değerlendirme ve sertifikasyona giden tek bir yol
Motive etmek ve güven oluşturmak için artan ilerleme gösterir
" Global Scale of English , Ortak Avrupa Referans Çerçevesi'nin geliştirilmesinden bu yana dil öğrenimi, öğretimi ve değerlendirmesine yönelik performansa dayalı yaklaşımlardaki en önemli ilerlemeyi temsil ediyor."

David Nunan Ph.D., Uygulamalı Dilbilim Fahri Profesörü, Hong Kong Üniversitesi

GSE kimler içindir?

GSE, öğrenme programlarımızın her unsuruna güç veren zekadır. Bu, tüm Pearson İngilizce topluluğumuz için bir numaralı teklifimizdir.

İngilizce'in hayat değiştiren etkisini keşfedin

En son araştırmamız, İngilizce kişisel tatmin ve iş büyümesi üzerindeki derin etkisini ve neden eğitimde bir değişim zamanının geldiğini ortaya koyuyor. Bulgular açık: Kendine güvenen İngilizce becerileri geliştirmek hiç bu kadar faydalı olmamıştı.

Daha fazla bilgi edinin