İngilizce testi güvenliği

Güvenliğimiz birinci sınıftır ve dünya çapında güvenilirdir. Son teknoloji biyometriden video ve ses izlemeye kadar, doğru ve güvenli test puanları sağlama konusunda hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz.

Güvenliğe çok katmanlı bir yaklaşım

Gelişmiş biyometri

Her sınav katılımcısının kimliğini doğrulamak için dijital fotoğraflar, avuç içi damar taraması ve elektronik imzalar kullanıyoruz

Güvenli test merkezleri

Sınav merkezlerimizde sınav katılımcılarına güvenli bir ortam sağlamak için video ve ses izleme kullanıyoruz

Son teknoloji yazılım

Test sorular geniş bir soru bankasından rastgele seçilir, bu nedenle herhangi iki testin aynı olması pek olası değildir

Test puanlarımıza neden dünya çapında güveniliyor?

PTE Academic , dünyadaki en güvenli İngilizce testlerinden biridir. Nihai sonucun bir test katılımcısının yeteneğinin doğru bir temsili olmasını sağlamak için kopya çekme ve oyunlaştırma riskini azaltmak için ekstra özen gösteriyoruz. Bu nedenle hükümetler, kurumlar, şirketler ve sınav katılımcıları puanlarımıza güveniyor.

Kağıtsız test

Kayıttan sonuçların teslimine kadar, PTE Academic tamamen bilgisayarlı tek İngilizce testidir. Bu, sınav kağıtlarının kopyalanması, çalınması ve sızdırılması veya sertifikaların taklit edilmesi olasılığını ortadan kaldırır.

Randomize test formları

PTE Academic testimiz, büyük bir soru bankasından akıllıca oluşturulmuştur ve yazılımımız, her testin neredeyse aynı zorluk seviyesine sahip olmasını ve iki test katılımcısının deneyiminin aynı olmamasını sağlar.

Sınav gözetmeni/sınav katılımcısı oranları

Gözetmenlerin sınav katılımcılarına oranı, sınav salonundaki sınav güvenliğinin önemli bir göstergesidir. PTE Academic 'nin sınav gözetmeni/sınav katılımcısı oranı 1:15'tir, yani bu, her 15 sınav katılımcısına bir sınav gözetmeni demektir.