Gizlilik ve çerezler

İçeriği izleyerek, Pearson'ın bir yıl boyunca pazarlama ve analiz amacıyla izleyici verilerinizi paylaşabileceğini ve bunu çerezlerinizi silerek geri alabileceğinizi onaylamış olursunuz. 

Çalışanların %90'ı işverenlerinden dil eğitimi talep ediyor. Bu durum, işyeri becerilerinin geliştirilmesinde kritik bir boşluğu ortaya koyuyor*

Çalışanların %85'i İngilizcenin uluslararası iş için tercih edilen dil olduğu ve olmaya devam edeceği konusunda hemfikir. Ancak, çalışanlar bu önemli iş yeri becerisini geliştirmede yardımınızı bekliyor.

Her 10 kişiden 9'u işverenlerinin kurumsal yabancı dil eğitimi vermesini istiyor, ancak işletmelerin yalnızca üçte biri bunu sunuyor. Bunu sağlayan işverenler, daha iyi çalışan bağlılığı ve tutma oranı, artan üretkenlik ve iş birliği, ayrıca iş gücü içinde artan refah duygusu gibi avantajlardan faydalanır.

Çalışanların gerçekten ne talep ettiği ve işverenlerin bu talepleri karşıladığı zaman kazanacakları hakkında daha fazla bilgi edinmek için global raporumuzu inceleyin.

Çalışanların elde tutulmasını ve bağlılığını artırmak mı istiyorsunuz?

Daha iyi İngilizce dil becerileri, daha iyi iş demektir. Rapordan elde edilen bulgular, en iyi yeteneklere yatırım yapmanın size rekabet avantajı sağlayabileceğini doğruluyor.

Bulguların tamamını keşfedin

Çalışanlarınızı başarıya hazırlayın

Çalışanlarınızın İngilizce akıcılığını Global Scale of English ile hızlı bir şekilde takip edin

Çalışanların becerilerini ve güvenlerini artırmak için gerekli araç olan Pearson'ın İngilizcekapsamlı küresel araştırmaların sonuçlarını Global Scale of English (GSE) . Basit, standartlaştırılmış ölçek, kuruluşların iş güçlerinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini kesin ve doğru bir şekilde belirlemelerini sağlar.

Aşağıdakileri yapmak için GSE kullanın:

  • Belirli roller için güvenle ölçütler belirleyin
  • Çalışanların dil becerileri hakkında benzersiz içgörüler elde edin
  • Kişiselleştirilmiş öğrenme yollarıyla profesyonel gelişimi destekleyin

Ayrıca, GSE , özellikle Profesyonel İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yönelik bir çerçeveye sahip tek dil öğrenme ölçeğidir. Dil sınırlamalarının kuruluşunuzu daha fazla engellemesine izin vermeyin.

GSE'yi kullanmaya başlayın

İlgi çekici, esnek ve ilgili kurumsal dil eğitimi ile organizasyonları desteklemek

GSEtarafından desteklenen uygulama tabanlı öğrenimimizle çalışanlarınızın becerilerini hızlı bir şekilde takip etmek hiç bu kadar keyifli, alakalı ve erişimi kolay olmamıştı.

Mondly by Pearson

İşyeri İngilizce

Çalışanlarınızın belirli konulardaki iş İngilizce geliştirirken aynı zamanda sosyal becerilerini de geliştirin.

Daha fazla bilgi edinin

Mondly by Pearson

Dil Özel Ders

İş gücünüzün sözlü İngilizceolan güvenini artırmak için canlı destek ve motivasyon.

Daha fazla bilgi edinin

Mondly by Pearson

Genel Dil Öğrenme

Günlük İngilizce çalışanlarınızın ana dilinde küçük bir talimat mevcuttur.

Daha fazla bilgi edinin

"İngilizce dünya çapında dil eğitimi hiç bu kadar yüksek talep görmemişti. Öğrenmeyi kişiselleştirmek için teknolojiyi kullanan yüksek kaliteli İngilizce eğitimi, her İK departmanı ve eğitim kurumu için standart olmalıdır."
Isaac Johnson, CEO, EduGuide, Suudi Arabistan 

Kuruluşunuzun güvenilir dil eğitimi ortağı

Kendinden emin ve yetkin iletişim, mükemmel müşteri hizmeti ve yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti elde etmenin anahtarıdır.

Çalışanlarının işyeri İngilizce becerilerini geliştirmelerine, özgüvenlerini oluşturmalarına ve sürekli büyüme ve başarı için dünyanın en büyük havalimanını konumlandırmalarına yardımcı olmak için İstanbul Grand Airport ile nasıl ortaklık kurduğumuzu öğrenin.

Videoyu izleyin

İşletmeler için dil eğitiminin ön saflarında

İş geliştirme, insan kaynakları ve dil eğitimi uzmanlarıyla birlikte çalışıyoruz ve dil öğrenimi ve gelişimindeki en son trendlerden haberdar olmak için pazar lideri araştırmalar yürütüyoruz. Ve sen de yapabilirsin. Bizi LinkedIn'da takip edin ve işyerinde dil öğrenimi hakkında bilmeniz gereken her şey için blogumuza ve indirilebilir dil kaynaklarımıza göz atın.

Bizi takip edin LinkedIn Blogumuzu okuyun Kaynaklarımızı keşfedin

"Günümüzde liderler, beceri öncelikli bir yaklaşım benimseyerek hızla değişen bir dünyada iş sonuçları elde etmek istiyor ve İngilizce yeterlilik, beceriye dayalı bir ekonomiye geçmenin anahtarıdır. İngilizce yetkinlik ve yetenek, kariyerlerinin neresinde olurlarsa olsunlar insanlar için kapılar açarken, işletmelerin teknoloji, deneyim ve etkileşimlerin sağladığı fırsatlardan yararlanmalarını sağlar.
Alan Malcolm, Stratejik Ortaklıklar Başkanı, Japonya, Udemy

Kuruluşunuz dil öğreniminin dönüştürücü gücünü ortaya çıkarmaya hazır mı?

İşletmeniz için en iyi dil eğitimini keşfetmek ve bugün daha güçlü, daha üretken ve başarılı bir iş gücünü desteklemek için uzmanlarımızla İletişime geçin.

İletişime geçin

*PSB Insights ve Pearson tarafından Ekim 2023'te dünya genelinde ikinci veya ek dil olarak İngilizce konuşan 5.000 kişiyle yapılan anket. Tüm ayrıntılar için Küresel rapordaki Araştırma Genel bakış göz atın.