Güvenilir ve güvenli teknoloji

Her yıl, tüm öğrencilerin sonuçlarını iyileştirmek için en son teknolojiye yüz milyonlarca yatırım yapıyoruz. Bu teknoloji, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sürükleyici, ilgi çekici dil öğrenimi sunmamızı sağlar. Her zaman, her yerden erişilebilir. Aynı zamanda, önyargısız ve dünyanın dört bir yanındaki hükümetler, Ivy League üniversiteleri ve Fortune 500 şirketleri tarafından güvenilen hızlı ve doğru test puanları sunmamızı sağlayan şeydir. 

Teknolojimiz, nerede olursanız olun öğrenmeyi kolaylaştırır

Her tür öğrencinin ihtiyaçlarına uygun ilgi çekici deneyimler sağlamak için en son teknolojiye yatırım yapıyoruz. İster okulda, ister işte ve evde, cep telefonlarında, dizüstü bilgisayarlarda ve hatta bir VR kulaklığında olsun, dil öğrenimini kapsıyoruz. Oyunun kurallarını değiştiren teknolojimizin öğrenmeyi nasıl dönüştürdüğü hakkında Daha fazla bilgi edinin :

Okullarda işte evde İngilizce yeterlilik testinde

Sanal dil öğretmeninizle tanışın

Şimdi 41 dilimizden herhangi birini öğrenmek için 100 milyondan fazla kişiye katılın. Sanal öğretmeninizin anında yanıt vermesi ve yolculuğunuzda size yardımcı olmak için size geri bildirimde bulunması için en son konuşma tanıma teknolojisini kullanıyoruz. 

Dil öğrenme yolculuğunuza bugün başlayın