Pearson ve Disney

BBC logosu beyaz

 

 

Pearson ve Disney ile öğrenmenin büyüsünü ortaya çıkarın

Genç öğrencilerin özgüvenini kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünyanın öğrenme şirketi ve dünyanın en büyük hikaye anlatıcıları, dünyanın dört bir yanındaki öğrencileri birlikte paylaşmaları, büyümeleri ve başarmaları için güçlendirmek için bir kez daha bir araya geldi.

Çok sevilen Disney hikayeleri ve karakterleri, İngilizce dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirerek katılmak ve daha fazlasını keşfetmek isteyen hevesli öğrenciler yaratır.

Disney kurslarımız, animasyon filmlerinden çarpıcı sanat eserleri ve canlı aksiyon filmlerinden film kareleri içerir. Esnek öğretim için bir dizi destek materyali sunarak, gerçek yaşam değerlerini yerleştirir, genç öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur ve katılımı ve problem çözmeyi teşvik eder.

Gizlilik ve çerezler

İçeriği izleyerek, Pearson'ın bir yıl boyunca pazarlama ve analiz amacıyla izleyici verilerinizi paylaşabileceğini ve bunu çerezlerinizi silerek geri alabileceğinizi onaylamış olursunuz. 

Neden Disneyile öğrenmelisiniz?

Hikayeleri paylaşma

Disney hikayeler ve karakterler tüm dünyada seviliyor. Çocukların erken yaşlardan itibaren bildikleri ve tanıdıkları hikayeler aracılığıyla öğrenmek, kendilerini motive ve meşgul hissetmelerini sağlar.

Değerleri paylaşma

Disney'ın aile dostu maceraları çok çeşitli değerli hayat dersleri içerir. İlişkilendirilebilir davranış modellerini kullanan çocuklar, en sevdikleri karakterler aracılığıyla kişisel duygularını ve sosyal etkileşimlerini keşfederler.

Hayat boyu öğrenme

Disney hikayeleri, öğrencilerin güvenle daha fazla bilgi edinmeleri için bir yapı sağlar. Disney yoluyla öğrenmek, her çocuğun elinden gelenin en iyisini yapabileceğini hissetmesini sağlar.

Disney kurslarımızı ve Readers görüntüleyin

Global Scale of English ile Öğrencilerinizin ilerlemesini hızlı bir şekilde takip edin

Tüm ürünlerimizin merkezinde yer alan bu benzersiz aracın öğrencilerinizin motivasyon ve özgüvenini nasıl artırdığını ve İngilizce dil becerilerini nasıl geliştirdiğini keşfedin.

GSE’i daha yakından tanıyın