Öncü Yapay Zeka

İngilizce öğrenimini ve testini dönüştürme görevindeyiz. Amacımız stresi ortadan kaldırmaktır, böylece öğrencilerimiz tam potansiyellerine ulaşabilirler. Bunu başarmak için yapay zekanın ve dünyanın önde gelen dil uzmanlarının gücünden yararlanıyoruz.

Neden Pearson AI?

Geniş uzmanlık yelpazemiz bize yapay zekaya benzersiz bir yaklaşım sunuyor.

Öğrenme, test etme ve test tasarımı konusunda uzmanız

Ürünlerimizi, en uygun öğrenme koşullarını yaratmak için bilişsel bilimler ve öğrenme bilimlerinden elde edilen en son bilgileri kullanarak tasarlıyoruz. Uzmanlığımız, tüm öğrenciler için adil olan doğru, kapsamlı yeterlilik değerlendirmeleri sağlayan testler geliştirmemize olanak tanır. 

Neredeyse otuz yıldır eğitimde yapay zeka kullanımına öncülük ediyoruz

Yapay zeka modellerimiz uzmanlık ve zengin kaliteli verilerle desteklenmektedir ve algoritmalarımızın doğru, adil ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır ve daha hızlı sonuç veren testler sunduğumuz anlamına gelir.

"İçine kapanık biri olarak, bilgisayarlardaki konuşma sınavlarının daha odaklanmış ve daha az gergin olmama yardımcı olduğunu hissediyorum. Bu nedenle, PTE İngilizce'daki konuşma yeteneğimi daha doğru bir şekilde yansıtıyor."
Van, sınav katılımcısı, Singapur

Yapay zeka testi, öğrenciler için adil sonuçlara yol açar

Öğrenciler için sürekli olarak daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve yapay zeka testi herkese parlamak için eşit fırsat veriyor.

Azaltılmış insan önyargısı

Ustalıkla geliştirilmiş otomatik puanlama sistemimizi kullanarak İngilizce becerilerinizin adil bir şekilde değerlendirileceğinden emin olun. Puanınızdan sorumlu tek bir kişi yoktur.

Hız

Yapay zeka, otomatik puanlamadan anında geri bildirim ve düzeltmeye kadar hızlı sonuçların kilidini açar.

Doğruluk

Yapay zeka sistemleri yalnızca eğitimleri kadar iyidir ve bizimkiler, bugüne kadar 3,5 milyondan fazla test gerçekleştirerek önde gelen insan dili öğrenme uzmanları tarafından sürekli olarak eğitilmektedir.

Kişiselleştirme

Yapay zekamız, ilerlemeyi ve yeteneği izleyerek ve gerçek zamanlı geri bildirim vererek sınava hazırlık etkinliklerini bireysel öğrencilere göre uyarlar ve daha etkili sonuçlara yol açar.

"PTE , algoritması sayısız değerlendiricinin geri bildiriminden geldiğinden, her türlü önyargıyı ortadan kaldırdığı için test katılımcısının değerlendirilmesi açısından en doğru olanıdır. PTE Academic meslektaşlarıma ve arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim."
Anna Louise, sınav katılımcısı, Filipinler

Pearson yapay zeka testlerimizi keşfedin