Işbirliği

Katılımlı öğrenme, etkili öğrenmedir. Dünyanın dört bir yanından öğrencileri büyüleyen heyecan verici ve özgün içerikler oluşturmak için binlerce güvenilir ve bilinen markayla çalışıyoruz. Pearson'ın pedagojik titizliğini, ilgi çekici ve yenilikçi içeriğin güçlü yönleriyle birleştirmek, işbirliklerimizi gerçekten özel kılan şeydir. Öğrencilerin daha fazlası için geri gelmesini sağlayan en ilgi çekici içeriği sunmaya çalışıyoruz ve öğrenmeyi hayatları dönüştürmek için İngilizce dil öğrenmenin ötesine geçen eğlenceli bir deneyim haline getiriyoruz.

 

Öne çıkan kurs içeriği ortak çalışanlarımız

Mondly by Pearson
Gizlilik ve çerezler

İçeriği izleyerek, Pearson'ın bir yıl boyunca pazarlama ve analiz amacıyla izleyici verilerinizi paylaşabileceğini ve bunu çerezlerinizi silerek geri alabileceğinizi onaylamış olursunuz. 

Mondly by Pearson

Misyonumuz, teknolojik yeniliklerle dil öğrenimini eğlenceli ve kolay hale getirerek insanlar ve kültürler arasında köprüler kurmaktır.

Mondly ve Pearson'ı bir araya getirerek, yılların uzman eğitim araştırmalarını en son dil öğrenme teknolojisiyle birleştiriyoruz.

Mondly by Pearson keşfedin

Credly

Gerçekten çok çalıştınız, bu yüzden bunu kendinize saklamayın.

Kimlik bilgilerinizin dijital bir versiyonunu sağlayan Credlyaracılığıyla dilinizdeki kilometre taşlarınızı ve başarılarınızı dünyayla kutlayın. Dijital rozetleri e-posta imzalarında veya dijital özgeçmişlerde ve LinkedIn, Facebook ve X gibi sosyal medya sitelerinde kullanılabilir. Bu dijital görüntü, niteliklerinizi ve bunları kazanmak için gereken süreci açıklayan doğrulanmış meta veriler içerir.

Credly hakkında  Daha fazla bilgi edinin