Pearson Test of English (PTE)

Eğitim, iş ve vize başvuruları için dünya genelinde güvenilen, hızlı ve bilgisayar tabanlı İngilizce testleri olan PTE ile İngilizce becerilerinizi kanıtlayın. PTE, her yıl dünyanın dört bir yanındaki sınav katılımcıları tarafından tercih edilmektedir.

Belgelendirme  Yurtdışına göç, çalışma ve eğitim için 16+ Yaş Test merkezi veya çevrimiçi Test süresi: 30 dakika – 2 saat Sonuç süresi: 2 gün Puan raporunu içerir

Kanada için hazır olun!

Kanada için çalışma ve göçmenlik vizeleri için IRCC onaylı yeni genel İngilizce testimiz olan PTE Coreiçin rezervasyonlar açıldı.

Bu nedenle, ister okumak, ister çalışmak veya Canada'a göç etmek isteyin, PTE sizin için doğru teste sahiptir.

Daha fazla bilgi edinin

Neden PTE sınavını tercih etmelisiniz?

İngilizce testi yaptırmanın stresli olduğunu biliyoruz. İhtiyacınız olan puanı almanız için üzerinizde çok fazla baskı var. Bu nedenle tüm PTE testlerimizi mümkün olduğunca stressiz olacak şekilde tasarladık. İşte nasıl.

 

Kene simgesi

Hızlı

Sonuçlarınızı 2 gün içinde kutlayın

Kene simgesi

Adil

Yapay zeka kullanarak puanlıyoruz, bu nedenle sadece İngilizce yeterliliğinize göre değerlendiriliyorsunuz, başka bir şeye göre değil.

Kene simgesi

Basit

Zengin alıştırma içeriğiyle güvenle hazırlanabileceğiniz 2 saatlik tek bir İngilizce testi

Kene simgesi

Güvenilir

Hükümetler, UK, Australia, New Zealand ve Canadadahil olmak üzere çalışma ve göçmenlik vizeleri için bize güveniyor.

"Ayrı bir konuşma sınavının farklı bir zamanda yapılması gereken IELTS kıyasla daha az zaman alıyor. İçine kapanık biri olarak, bilgisayarlardaki konuşma testlerinin daha odaklanmış ve daha az gergin olmama yardımcı olduğunu hissediyorum. Bu nedenle, PTE İngilizce'daki konuşma yeteneğimi daha doğru bir şekilde yansıtıyor." 
Van, sınav katılımcısı, Singapur 

Hangi PTE testi sizin için uygun?

PTE iş ortakları listesi

PTE Academic , dünya çapında eğitim başvuruları için kabul edilmektedir. PTE iş ortaklarının yer aldığı aşağıdaki listeye bakın.

Güvenle Hazırlamak

Sizi sınava hazırlamak için geniş bir kaynak yelpazesi sunuyoruz. Puanlı alıştırma testlerinden çevrimiçi kurslara kadar - nasıl hazırlanmak isterseniz, biz bunu ele aldık.

PTE sınavına hazırlık testlerimizi keşfedin

Kütüphanedeki öğrenciler

Neden seçmelisiniz? yapay zeka tabanlı bir test mi?

Daha az önyargı ile daha hızlı sonuçlar için
  • Testinizi hızlı bir şekilde puanlıyoruz - çoğu test katılımcısı sonuçlarını sadece 48 saat içinde alıyor
  • Bir sınav görevlisiyle konuşmanıza veya cevaplarınızı elle yazmanıza gerek yok
  • Ustalıkla geliştirilmiş otomatik puanlama sistemimizi kullanarak İngilizce becerilerinizin adil bir şekilde değerlendirileceğinden emin olun - puanınızdan sorumlu tek bir kişi yoktur

Daha fazla bilgi edinin

"Bu test, algoritması sayısız değerlendiricinin geri bildiriminden geldiği için her türlü önyargıyı ortadan kaldırdığı için test katılımcısının değerlendirilmesi açısından en doğru olanıdır. PTE Academic meslektaşlarıma ve arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim."
Anna Louise, sınav katılımcısı, Filipinler

Sadece bizim sözümüze güvenmeyin - PTE dünya çapında güvenilirdir

Hükümetler tarafından güvenilen

PTE , dünyanın dört bir yanındaki hükümetler tarafından vize başvuruları ve yerleşim vizeleri için güvenilirdir. Australia, New Zealand, UK ve şimdi Canada çalışma ve göçmenlik vizeleri için PTE puanları kabul ediyor. Şimdi Kanada Hükümeti tarafından tüm çalışma izinleri için kabul edilmektedir.

Üniversiteler tarafından güvenilen

3.500'den fazla üniversite PTE testlerimize güveniyor. Bu, Australia ve New Zealand'deki üniversitelerin %100'ünü, Cambridge dahil UK %99'unu, Canada 'deki %98'ini ve Harvard ve Yale dahil olmak üzere ABD'deki 1,000'den fazla üniversiteyi içerir.

Sınava girenlerin güvenini kazandı

117 ülkeden Sınav katılımcıları, nihai hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olması için PTE güveniyor. İster iş, ister eğitim veya göç için olsun, PTE dünya çapında tercih edilen testtir. 

Bizimle iletişime geçin

PTE Academic ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 24 saat içinde telefon veya e-mail yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Tarafımla iletişime geçilmesini onaylıyorum.
Verify recaptcha to submit form