İngilizce dil öğrenimini hızlandırmanıza yardımcı oluyoruz

Eğitimcilere, İK profesyonellerine, sınava girenlere, öğrencilere ve ebeveynlere öğrenme yolculuğunun her adımında yardımcı olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. 

 
"Beş dille birlikte İngilizce öğrenmek hayatımı değiştirdi. Yeni olanaklar açtı ve hem profesyonel hem de kişisel hayatımda inanılmaz derecede zengin deneyimler kazanmamı sağladı. Kendimin ve ekibimin öğrenme yolculuklarında başkalarını destekleyebilmesi beni büyük bir gururla dolduruyor.
 
Gio Giovannelli,
President of Pearson Language Learning
Bu yıl neler yaptığımızı görün
Gizlilik ve çerezler

İçeriği izleyerek, Pearson'ın bir yıl boyunca pazarlama ve analiz amacıyla izleyici verilerinizi paylaşabileceğini ve bunu çerezlerinizi silerek geri alabileceğinizi onaylamış olursunuz. 

Çığır açan teknolojilere sürekli yatırım yapıyoruz

Tüm öğrenenlere en etkili çözümlerimizi sunarken en son teknolojiyi kullandığımızdan emin olmak için her yıl yüz milyonlarca yatırım yapıyoruz.

Dil öğreniminin ön saflarındayız

Öğrencilerin, işverenlerin ve eğitimcilerin hızla gelişen İngilizce dil öğrenimi ortamında bir adım önde olmak için ne yapmaları gerektiğine yönelik araştırmalara yatırım yapıyoruz.

Günümüz işgücünde İngilizce dil becerileri açısından yaşanan beceri boşluğu ve bu konuda çalışanların, işletmelerin ve eğitimcilerin ele alması gereken fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için en son raporumuza göz atın.

Potansiyelinizi ortaya çıkarın İş gücünüzü güçlendirin Öğretiminizi geliştirin

Tüm öğrenciler için dil öğrenimini desteklemeye kararlıyız

Öğrencilerin ilerlemesini tüm çalışmalarımızın merkezine koyuyoruz çünkü dil öğrenme içeriklerinin herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz.

Müşteri avantajlarımızla ekstra yol kat ediyoruz

Dil kaynaklarımız ve araçlarımız tüm Pearson müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır, çünkü desteğin başarının anahtarı olduğunu biliyoruz.

Pearson English Academies – tüm müşteriler için ücretsiz İngilizce kaynakları
Programlarımızın faydalarını vurgulamak için ortak markalı Business Excellence Kitleri
 Sonuçlarınızı göstermek için araştırma tasarlamanıza yardımcı olmak için burada olan etkinlik ekibimize erişim