Gizlilik ve çerezler

İçeriği izleyerek, Pearson'ın bir yıl boyunca pazarlama ve analiz amacıyla izleyici verilerinizi paylaşabileceğini ve bunu çerezlerinizi silerek geri alabileceğinizi onaylamış olursunuz. 

Gelişmiş müşteri hizmetleri için İstanbul Grand Airport'u dil öğrenimi yoluyla güçlendirme

Istanbul Grand Airport'in dikkat çekici vaka çalışması, dil öğreniminin işgücü gelişimi ve müşteri hizmetleri üzerindeki etkisini göstermektedir.

İstanbul Grand Airport, etkili iletişim ve dil becerileri geliştirme yoluyla müşteri hizmetleri ortamını dönüştürmek için bir yolculuğa çıktı.  Mondly by Pearson 'in (daha önce MondlyWORKS olarak biliniyordu) benimsenmesi, havalimanının çalışan yeterliliği ve müşteri deneyimlerinde yeni zirvelere yükselmesine olanak tanıyarak oyunun kurallarını değiştirdiğini kanıtladı.

İstanbul Grand Havalimanı ve çalışanlarının ilham veren yolculuğuna tanıklık etmek için videoyu izleyin. 

Şirket: Istanbul Grand Airport Sektör: Havacılık Yer: İstanbul, Türkiye Çözüm: Mondly by Pearson

Müşteri hizmetlerinde iletişimin gücü

Müşteri hizmetleri alanında iletişim, yolcular ve müşterilerle kalıcı ilişkiler kurmak için önemli bir dayanak noktasıdır. Bu muazzam gücün farkında olan İstanbul Grand Airport, farklı müşterileriyle olumlu ve akılda kalıcı etkileşimler yaratmak için çalışanlarının dil becerilerinin geliştirilmesine öncelik verdi.

Buna ek olarak, çalışanlar bu gelişmiş dil becerilerinin ödüllendirici iş fırsatlarına yol açtığını ve kariyer ilerlemelerini desteklediğini fark ediyor.

Meydan okumak

İstanbul Grand Airport, iş gücü yeteneklerini yükseltmek ve müşteri hizmetleri etkileşimlerini geliştirmek için çalışanlarının dil öğrenme becerilerini geliştirme ihtiyacının farkındaydı.

Çözüm

Pearson ile iş ortaklığı kuran ve MondlyWORKS'ü benimseyen İstanbul Grand Airport, iş gücünün becerilerini hedefli ve verimli bir şekilde geliştirmek için etkili bir dil öğrenme çözümü uyguladı.

Sonuç

MondlyWORKS'ün başarılı entegrasyonu, çalışanların dil yeterliliğinde gözle görülür iyileşmeler ve bunun sonucunda müşteri deneyimleri üzerinde olumlu bir etki yarattı ve İstanbul Grand Airport'u sürekli büyüme ve başarı için konumlandırdı.

"MondlyWORKS, öğrenciler için harika içerikler sunuyor. Kullanıcı dostudur ve ilerlemesi kolaydır. Her öğrencinin ilerlemesine dayalı olarak izlemek kolaydır, bu da yöneticiler için faydalıdır."

Tunç Cavcav
iGA Akademi Başkanı

Yolculuğa çıkmak

İstanbul Grand Airport, 2022 yılında Pearson ile iş birliği yaparak Mondly by Pearson' i (eski adıyla MondlyWORKS) iş gücü geliştirme girişimlerine dahil etti. Birincil amaç, çalışanlarının İngilizce yeterlilik seviyesini artırmak ve nispeten kısa bir süre içinde gözle görülür bir dönüşüme yol açmaktı.

Mondly by Pearson bu hedefi hızla gerçekleştirdi. Çalışanlar dil becerilerinde önemli bir gelişme yaşadılar ve bu da güvenlerini artırdı. Bu cesaret verici ilerleme, artan sayıda çalışanın dil öğrenme programına kaydolmasına neden oldu.

Mondly by Pearson keşfedin

Türkiye'nin havacılık ortamını yükseltmek
İstanbul'un önde gelen bir cazibe merkezi olma tutkusu - önemli istatistikler

3

Pistler ve terminal binası

90 milyon

Yolcu kapasitesi

277

Hedef

"MondlyWORKS ile İngilizce konuştuğumda kendime daha çok güveniyorum ve gramer hatalarım azalıyor ve bu da beni daha fazlasını öğrenmeye motive ediyor."

Nazlıcan Filtekin
iGA'da Sürdürülebilirlik Uzmanı

Umut verici bir gelecek

İstanbul Grand Airport ve kendini işine adamış personeli dil becerilerini güçlendirmeye devam ederken, dünyanın dört bir yanından gelen yolcuların gelişmiş iletişimin olumlu etkilerine tanık olmalarını bekliyoruz. Pearson, bu tür dönüştürücü dil öğrenme deneyimlerini kolaylaştırmaktan ve kuruluşların müşteri hizmetlerinde mükemmellik hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktan gurur duymaktadır.

İstanbul Grand Airport'un Pearson ile yaptığı iş birliği ve Mondly by Pearson entegrasyonu, etkili iletişimde yeni bir çağ başlatarak organizasyonu olağanüstü yolcu deneyimleri sunma vizyonuna bir adım daha yaklaştırdı.

Pearson hakkında daha fazla bilgi edinin ve çözümlerimizin kuruluşunuzun gelişmesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Birlikte, ekibinizin başarısı için dil öğrenme potansiyelini ortaya çıkaralım.

Dil çözümlerimizi keşfedin