İş gücünüzü Global Scale of English ile güçlendirin

Çalışanların %85'i İngilizce iş için önemli olduğunu söylüyor ve her 3 çalışandan 2'si en az her hafta kullanıyor.* Üretkenliği ve iş birliğini güçlendirmek için becerilerini ve özgüvenlerini hızlandırın.

GSE ile işinizi büyütün

Çalışanların becerilerini ve güvenlerini artırmak için gerekli araç olan Pearson'ın İngilizcekapsamlı küresel araştırmaların sonuçlarını Global Scale of English (GSE) . Basit, standartlaştırılmış ölçek, kuruluşların iş güçlerinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini kesin ve doğru bir şekilde belirlemelerini sağlar.

Çalışanlarınız işinizin ihtiyaç duyduğu dil becerilerine ve güvene sahip mi?

Çalışanların %54'ü, eğitimlerinin onlara işte başarılı olmak için gerekli İngilizce seviyelerini vermediğini söylüyor. Şimdi, destek için işverenlerine bakıyorlar. 

  • Her 10 kişiden 9'u işverenlerinin dil eğitimi vermesini isterken, sadece üçte biri bunu yapıyor
  • Çalışanların %72'si daha iyi İngilizce becerilerinin işlerini kolaylaştıracağını söylüyor 
  • Sınırlı İngilizce sahip olanların sadece %10'u iş yerinde kendilerini ifade edebildiklerini düşünüyor

İngilizce iş gücünüz ve işiniz üzerindeki etkisi ve Global Scale of English (GSE) çığır açan araştırma raporumuzdaki yeterliliği nasıl hızlandırabileceği hakkında Daha fazla bilgi edinin.

Raporu okuyun

GSE işletmenize nasıl fayda sağlayabilir?

Güvenle işe alım yapın

Belirli roller için ölçütler belirleyin ve adayların dil becerileri hakkında güvenilir veriler elde edin.

Becerileri etkili bir şekilde geliştirin

Başarıya giden hızlı yola girmelerini sağlamak için çalışanların dil becerilerine ilişkin benzersiz bilgiler edinin.

En iyi yetenekleri elinizde tutun

Son derece kişiselleştirilmiş öğrenme yollarıyla profesyonel gelişimi destekleyin.

İş yerinde başarı için özel dil öğrenimi

Çalışanların sadece dörtte biri işyerinde dört dil becerisini de kullanırken kendilerini güvende hissediyor ve bunu değiştirmek için işverenlerine başvuruyorlar.

GSE, iş İngilizceiçin özel öğrenme hedeflerine sahip tek dil öğrenme çerçevesidir. Ayrıca, bunlar işverenlerin L&D programlarına dahil etmeleri ve çalışanların gerçekten ihtiyaç duydukları dil becerilerini geliştirmeleri için ücretsiz olarak mevcuttur.

Professional İngilizce için GSE indirin

Credly ile becerilerinizi sergileyin

GSE seviyelerini gösteren Credly rozetlerle ekibinizin becerilerini paylaşmasına yardımcı olun.

Versant by Pearson İngilizce Sertifikası gibi sertifikaları geçenlere verilen Credly rozetleri, bireylerin özgeçmişlerine, e-posta imzalarına ve LinkedIngibi sosyal medya profillerine eklenebilir.

Credly hakkında daha fazla bilgi edinin

İş için Pearson Dil Çözümleri

Gücünü GSE

Daha etkili bir şekilde işe alım yapmak, çalışanların kendi hızlarında beceri gelişimini desteklemek veya eğitmen liderliğinde beceri gelişimi sağlamak istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Tüm profesyonel öğrenme ve değerlendirme çözümlerimiz GSEile eşleştirilmiştir, böylece çalışanlarınızın ilerlemesini işiniz için en iyi şekilde hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

GSE'nin işletmenizi nasıl destekleyebileceği hakkında daha fazla bilgi edinin

Beceri açığını kapatın. Güvenlerini geliştirin. Çalışanlarınızı güçlendirin ve kuruluşunuzu ileriye taşıyın. Nasıl olduğunu öğrenmek için bizimle konuşun.

Uzmanlarımızla İletişime geçin

 

*PSB Insights ve Pearson tarafından Ekim 2023'te dünya genelinde ikinci veya ek dil olarak İngilizce konuşan 5.000 kişiyle yapılan anket. Tüm ayrıntılar için küresel rapordaki Araştırma Genel bakış göz atın.