Multiple Choice
Jameson pays \$39.90 for 3.8 pounds of almonds. What is the price per pound of almonds?
70
views
Verified step by step guidanceMaster Net Sales:Sales Discounts (Gross Method) with a bite sized video explanation from Brian
Start learning